
влевовправо
Шкаф-купе 1200х450х2400 Фасад Зеркало+Зеркало
- Под заказ
- Код: ШК-12-4-24-2
Отправка с 15 мая 20268 660 ₴
+380 (95) 165-87-39
- +380 (68) 264-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Шафа купе 1200х450х2400 фасади Дзеркало+Дзеркало української фабрики Меблі Стар
Фабричні розміри :
Стандартна висота: 210 см і 240 см (можна змінити за бажанням клієнта)
Стандартна глибина: 45 см і 60 см (можна змінити за бажанням клієнта)
Стандартна ширина від 90 см і до 4 метрів, крок 10 см
Фабричні варіанти внутрішнього наповнення корпусів : "стандартний" "уні" ( також можливо виготовити шафу по вашій схемі)
Платтяне і поличне відділення можна поміняти місцями.
Багато фотодруку та художнього матування. Щоб переглянути список варіантів, звертайтеся до менеджера.
Виготовлення, комплектація:
- корпус - ламіноване ДСП 16 мм
- фасад ДСП - ламіноване ДСП 16 мм, фотодрук
- дзеркальний фасад, художнє матування
- профіль - гальванізований алюміній
- Кромка ПВХ 2 мм
- на фасаді встановлено щітку-відбійник для безшумного закриття дверей
- пересувний механізм оснащений самозмащувальним підшипником
У шафи-купе глибиною 60 см встановлюється хромована труба діаметром 25 мм
У шафи-купе глибиною 45 см - висувна штанга.
Фабричні розміри :
Стандартна висота: 210 см і 240 см (можна змінити за бажанням клієнта)
Стандартна глибина: 45 см і 60 см (можна змінити за бажанням клієнта)
Стандартна ширина від 90 см і до 4 метрів, крок 10 см
Фабричні варіанти внутрішнього наповнення корпусів : "стандартний" "уні" ( також можливо виготовити шафу по вашій схемі)
Платтяне і поличне відділення можна поміняти місцями.
Багато фотодруку та художнього матування. Щоб переглянути список варіантів, звертайтеся до менеджера.
Виготовлення, комплектація:
- корпус - ламіноване ДСП 16 мм
- фасад ДСП - ламіноване ДСП 16 мм, фотодрук
- дзеркальний фасад, художнє матування
- профіль - гальванізований алюміній
- Кромка ПВХ 2 мм
- на фасаді встановлено щітку-відбійник для безшумного закриття дверей
- пересувний механізм оснащений самозмащувальним підшипником
У шафи-купе глибиною 60 см встановлюється хромована труба діаметром 25 мм
У шафи-купе глибиною 45 см - висувна штанга.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Star |
| Страна производитель | Украина |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Материал раздвижной системы | алюминий |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Длина шкафа-купе | 1200 мм |
| Глубина шкафа-купе | 450 мм |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
- Цена: 8 660 ₴
- Способ упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке(гафрированный картон


