
влевовправо
Тумба для взуття ТО-18 (700х300х465)
- В наявності
- Код: komТО519
1 728 ₴
+380 (95) 165-87-39
- +380 (68) 264-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
[ОПИС]
Тумба для взуття ТО-18 фабрики меблів Компаніт — невелика та компактна модель на чотирьох ніжках. Тумба містить м'яке сидіння. Одне відділення розділене полицею посередині, інше ж ні. Випускається тумба в семи різних кольорах.
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 700 мм;
- Висота: 465 мм;
- Глибина: 300 мм.
Габаритні розміри коробки: - Одна пачка 700х418х112 мм ( вага 20 кг )
ВАРІАНТИ ВИГОТОВЛЕННЯ Німфея альба Дуб сонома Яблуня 


Венге темний Горіх екко Вільха 


Бук 
-
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
-
ЗБИРАННЯ І КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Меблі доставляються в фабричному пакуванні (гофрований картон), у РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
-
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Колір | Яблуня |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 465 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 728 ₴


