-10%влевовправо
Комод Бриз К-6 (1300х380х725)
- В наявності
- Код: eve007
5 564 ₴
5 007,60 ₴
+380 (95) 165-87-39
- +380 (68) 264-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Не секрет , що меблі Української фабрики «Еверест» відрізняється гарною якістю . Не винятком став і комод Бриз До-6 . Наявність шести відділів , а саме двох бічних і чотирьох висувних ящиків робить його ідеальним варіантом для будь-якого приміщення . А з урахуванням його не дорогий вартості пошкодувати про свій вибір буде досить складно .

[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Виробник | Еверест |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Ніжки | пластик |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Висота комода | 75.5 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| КОЛІР | КОМБІ СОНОМА + ТРЮФЕЛЬ |
- Ціна: 5 007,60 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці(гафрированный картон)



